WŁODZIMIERZ KWIECIŃSKI

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie od 1995 roku. Pierwszy ośrodek medyczny, w którym się doskonaliłem zawodowo, to Wydział Protetyki Stomatologicznej OLK Lublin. Specjalność – protezy stałe. W następnym roku pracowałem w jednej z najlepszych warszawskich klinik stomatologicznych Promed. Jednocześnie wspólnie z żonę dr Wiolettą Kwiecińską zażyliśmy naszą prywatną praktykę dentystyczną. Pierwsze teoretyczne szkolenie z implantologii przeszedłem w 1999 roku. Pierwszy implant Branemark MK3 wszczepiłem samodzielnie w 2000 roku. Od tamtej pory sukcesywnie unowocześniam swój warsztat implantologiczny. W mojej praktyce implantologicznej stosuję techniki sterowanej regeneracji kości i tkanek miękkich, PRF, sinus lift, natychmiastowej implantacji, a także nawigacji implantologicznej. Jestem także protetykiem co pozwala mi na optymalne zaplanowanie a potem wykonanie prawidłowo procedury chirurgicznej a następnie (co najważniejsze dla Pacjenta) zrealizowanie odbudowy protetycznej na implantach.

 

Praktyka zawodowa:

1998 r. - Rozpoczęcie działalności w prywatnej służbie zdrowia

2000 r. - Założenie Warszawskiego Centrum Stomatologii ADENT (ul. Rakowiecka)

2000 r. - Wprowadzenie do praktyki szwedzkiego systemu Branemark firmy Nobel Biocare. Pierwszy samodzielny zabieg implantologiczny.

2001 r. - Wprowadzenie produktów szwedzkiej firmy Geistlich. Pierwszy zabieg z nowej techniki sterowanej regeneracji tkanek i sinus lift.

2002 r. - Wprowadzenie drugiego systemu implantologicznego Osteoplant opatentowanego w poznańskiej Akademii Medycznej.

2003 r. - Początek stosowanie innowacyjnego systemu odbudowy protetycznej na implantach All-in-One.

2004 r. - Początek Stosowania cienkościennych licówek całoceramicznych i marki PROCERA ( gabinet licencjonowany ).

2005 r. - Wprowadzenie systemu implantologicznego Replace.

2006 r. - Rozpoczęcie działania drugiej praktyki marki ADENT (ul. Rodziewiczówny)

2006 r. - Rozpoczęcie regularnych szkoleń jako konsultant implantologiczny i protetyczny, w gabinetach wprowadzających do swojej oferty implantologię, a także regularna współpraca z zaprzyjaźnionymi praktykami w różnych dziedzinach stomatologii.

2007 r. - Początek stosowania systemu implantologicznego Strauman oraz Astra Tech.

2008 r. - Wprowadzenie systemu implantologicznego Mis seven.

2009 r. - Początek działania nowej praktyki dentystycznej Vitadent ( Borzęcin Duży)

2009 r. - Wprowadzenie systemu implantologicznego Replant.

Obecnie wspólnie z żoną dr Wiolettą Kwiecińską skupiamy się na wprowadzaniu do własnej praktyki nowoczesnych i innowacyjnych technik i materiałów stomatologicznych. Udzielamy się także jako konsultanci w zaprzyjaźnionych praktykach dentystycznych.

OPINIE

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

WYSTĘPY W MEDIACH

CERTYFIKATY