ZOSTAW OPINIĘ

NAPISZ DO NAS

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

WYBRANE OPINIE PACJENTÓW

   MARCIN PROKOP

 

   "Od dziecka panicznie bałem się dentystów. Wizyty u stomatologa kojarzyły mi się z dobrowolnym poddaniem się egzekucji. Zawsze kiedy siadałem w lekarskim fotelu, w głowie brzmiała mi piosenka zespołu Różowe Czuby o "dentyście-sadyście", który za chwilę z perwersyjnym uśmiechem będzie bez znieczulenia wiercił dziury w moich zębach. Ten wizerunek zmienił sie dopiero, kiedy kilka lat temu spotkałem doktora Kwiecińskiego. Spokój, opanowanie, delikatność, profesjonalizm, świetną komunikacja z pacjentem, wielka kultura osobista i lekarska - to wszystko sprawia, ze kiedykolwiek pojawia sie u mnie stomatologiczny problem, w pierwszej kolejności dzwonię do niego"

   MATEUSZ KARNAT

 

 "Jeżeli ktoś szuka implantologa z prawdziwego zdarzenia to polecam dr Kwiecińskiego. Ja miałem problem na dole po bokach i mam założona sześć implantów marki Strauman i koronki porcelanowe. Super się czuję i wreszcie mogę jeść moje ulubione orzechy!

Polecam wszystkim"

   BOŻENA WOŹNIAK

 

   "Dr Włodzimierz Kwieciński to nie tylko super Dobry Dentysta, ale też Artysta! Po jednej wizycie moje "odnowione" zęby zachwycają nie tylko mnie. Żałuję, że tak późno trafiłam do tego Gabinetu."

   KAMILA W.

 

   "Do Vitadentu trafiłam z polecenia. Daleko od Warszawy i nie przy głównej drodze. Jenak to wszystko nie ma znaczenia. Punktualnie, bez pośpiechu, profesjonalnie z pomocą nowoczesnego sprzętu. Zaskakujące ale bardzo pozytywne wrażenie i  niezwykle skutecznie. Mam zadbane ząbki ale czasami potrzebna pomoc. Teraz ze spokojem mogę polecić  ten  Gabinet  i  dr Wiolettę Kwiecińską"

   PACJENTKA

 

   "Jestem pacjentką dr Kwiecińskiego od kilku lat. Miałam wkręcone implanty natychmiastowe w żuchwie i na nie założone piękne koronki z porcelany bez metalu. Wszystko wyszło super i wreszcie odzyskałam prawdziwie piękny uśmiech. Gorąco polecam wszystkim którzy cenią jakość a nie niskie koszty"

   ZOFIA

 

   "Genialny lekarz ( żona też bardzo cierpliwa i miła) . Doktor założył mi 6 koronek z pełnej ceramiki ( mam fotki - jak ktoś chce to podeślę - gerdento@gmail.com). Wszyscy u tego dentysty są bardzo mili i uśmiechnięci. Jak tylko przylatuję do Polski to wcześniej dzwonię i zawsze jestem zadowolona z usługi. Polecam wszystkim. Zofia"

   MARTA WYPYCH

 

   "Dziękujemy bardzo :) Jesteśmy zachwyceni nie tylko jakością obsługi ale i podejściem do pacjenta. To była czysta przyjemność"

   ROMUALD K.

 

   "Nowoczesny, choć na uboczu, gabinet dentystyczny. Profesjonalnie dr Kwiecińska leczy moją silną paradontozę. Polecam, bo wiem jak trudno znaleźć kompetentnego lekarza który zna się na tej przypadłości"

   KRZYSIEK G.

 

   "dr Kwieciński to wysokiej klasy specjalista który zajmuje się wprowadzaniem implantów do kość. U mnie chodziło o 4 implanty w dolnej szczęce po 2 stronach. Wybrałem opcje za 4 tys za implant z koronką ( choć dr rekomendował te za 6 tys - słaba kość). Wszystko w najlepszym porządku od 2 lat - jestem po 2 wizycie kontrolnej. Wszystkim polecam - choć teraz dr jest pod warszawą to bardzo opłaca się dojeżdżać. Pozdrawiam Krzysiek G."

   WDZIĘCZNY PACJENT

 

   "Profesjonalny gabinet dentystyczny (implanty). dr Kwieciński to najlepszy stomatolog i implantolog jakiego dotychczas spotkałem. Super gość,świetny profesjonalista,wysokiej rangi specjalista i bardzo sympatyczny człowiek. Naprawdę godny polecenia fachowiec. Widać też,że kieruje się dobrem pacjenta i nie zwielokrotnia zabiegów w celu powiększenia opłat. Za 3 implanty razem z koronkami zapłaciłem 13 tys. Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy. Gorąco polecam wszystkim. Wdzięczny pacjent"

ZŁOTA KSIĘGA PACJENTÓW